DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret,Danışmanlık
| | | |  

 
TEMSİLCİLİKLER :

Sandon Global, İngiltere, Cheshire, Runcorn'da hem komple yeni anilox silindir ve sleeve, yapan hem de kullanılmış aniloxların tamir/yenileme işlemlerini yapan bir şirketler grubudur. Sahip olduğu lazer ve mekanik işleme sistemleri sayesinde uluslararası standartlara ve müşteri beklentilerine uygun anilox yapabilmektedir.

250 yıllık bir sanayi geçmişine sahip olan grup, anilox imalatına, pazarda görülen boşlukları ve kaliteli anilox beklentilerini karşılamak amacı ile 2004 yılında başlamıştır. Bu kısa süre içerisinde, kalite ve müşteri beklentileri konusunda rakiplerinin çok önüne geçmiş ve pazardaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Sandon Global, pazardaki adını ve yerini, 3 noktaya çok önem vererek sağlamıştır;

Tutarlılık - Çelik ve/veya sleeve gövdeden kaliteli işleme aşamasına kadar tüm imalat aşamalarında uluslararası standartlara ve müşteri beklentilerine uyum ve tutarlılık.

Yenilikçilik - Müşterilerine ve müşterilerin hizmet verdikleri baskı firmalarına yardımcı olabilmek için anilox imalatına ilk başladıkları günden itibaren sürekli olarak gelişmelerde bulunmaları ve yenilikçi fikirler ortaya koymaları,

Baskı Çözüm Ortaklığı - Sandon Global'in önem verdiği üçüncü konu da müşterileri ile baskı teknolojileri konusunda çözüm ortağı bilinci ile hareket etmesidir.

Ürünler:

Sandon Global esas olarak komple yeni ve tamir/yenileme aniloxlar, mürekkep ölçüm sistemleri ve müşterilerinin aniloxlarından tam verim alabilmeleri ve bakımlarının tam olarak yapılabilmesi amacı ile tamamlayıcı/yardımcı ürünler imal etmektedir.

Tamamlayıcı/Yardımcı Ürünler:

Voltec Kit (Volume/Hacim Ölçme Sistemleri)

Anilox Muhafaza Sistemleri (Sleeve aniloxlar için)

Sleeve Koruyucu Örtüler

Anilox Koruyucu Örtüler

Anilox Temizleme Sistemleri (Bi-Karbonatlı Sistemler)

Temizleme Kimyasalları

Tel Fırçalar

Mürekkep Filitreleri

Sleeve Bilezikleri

Mıknatıslı Anilox Tanımlayıcıları

 Montaj Kitleri ve Dişliler

Anilox Uzatma Mandrelleri

Sleeve İç Yüzey Temizleme Aparatları
 

 
 

DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret
© DESCH İthalat, İhracat, Dış Ticaret,Danışmanlık
Cumhuriyet Mahallesi 94 Sokak, Nar Evleri 2 Sitesi, D Blok, Daire: 1, Koyundere 35672 Menemen - Izmir - TÜRKİYE
info@desch.com.tr
Hazırlayan : DNZ WEB DİZAYN