DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret,Danışmanlık
| | | |  

 
TEMSİLCİLİKLER :

XI’AN AEROSPACE HUAYANG – Çin
www.huayang-ppm.com/english

Kısaca “HUAYANG” diye adlandırabileceğimiz “XI’AN Aerospace-Huayang Printing & Packaging Machinery Co., Ltd” şirketi özellikle tamburlu flekso baskı tezgahları, duvar kağıdı baskı tezgahları, karton baskı tezgahları, kaplama tezgahları, vb…. tezgah imalatı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.


Çin Havacılık ve Uzay Bilim ve Teknoloji Kurumunun (CASC)’nun bir alt kuruluşu olması sıfatıyla havacılık ve uzay teknolojisindeki gelişmeleri anında kendi imalatlarında uygulama avantajına sahiptir. Şu ana kadar kendi yaptığı geliştirme ve yeniliklerden dolayı 60’tan fazla patente sahiptir.

“Mükemmeliyete Ulaşmak” prensibi ile çalışan firmada 110’dan fazla araştırma geliştirme uzmanı müşterilerinin beklentilerini karşılamak amacı ile sürekli olarak innovasyon çalışmalarına devam etmektedirler.

Huayang firmasının baskı tezgahları “hızlı üretim”, “çabuk iş değişimi”, “yüksek kaliteli baskı” ve “kullanıcı dostu çalışma sistemleri” ile rakiplerinin bir adım önünde yer almaktadırlar.

Rakiplerine göre en önemli farkları, tansiyon kontrol teknolojisi, yüksek verimli kurutma teknolojisi, solvent kalıntı kontrol teknolojisi, baskı kalite garantisi ve çevre dostu baskı teknolojisi şeklinde sıralanabilir. Tüm bu avantajlar, müşterilerimizin rakipleri karşısında daha rekabetçi olmalarını sağlamaktadır. 

Huayang, müşterilerine son derece sofistike, ileri teknoloji ürünü tezgahlar sunabildiği gibi daha basit ancak daha uygun fiyatlı tezgahlar da sunabilmektedir.

Huayang, askeri uzay teknolojisini sürekli olarak takip ederek baskı tezgahları imalatında yararlanmakta olup sürekli gelişim halindedir.
 

DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret
© DESCH İthalat, İhracat, Dış Ticaret,Danışmanlık
Cumhuriyet Mahallesi 94 Sokak, Nar Evleri 2 Sitesi, D Blok, Daire: 1, Koyundere 35672 Menemen - Izmir - TÜRKİYE
info@desch.com.tr
Hazırlayan : DNZ WEB DİZAYN