DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret,Danışmanlık
| | | |  

 
TEMSİLCİLİKLER :

UFLEX Group – Hindistan
www.uflexltd.com


Baskı ve ambalaj sektöründe film imalatından laminasyon tutkalları ve sertleştiricilerine, baskı mürekkeplerinden baskı ve ambalajlama/paketleme tezgahlarına kadar çok farklı konularda faaliyet gösteren UFLEX Grubu, dünyada toplam 7 ülkede imalat tesisleri, 7.000’den fazla çalışanı ve 2 Milyar US$’dan fazla cirosu olan bir gruptur.


Firmamız bu grubun şu anda 1 firmasının temsilciliğini yürütmektedir.

UFLEX Chemicals Devision: 
www.uflexltd.com/chemical


Esnek ambalaj sanayinde yaşanan gelişmeler, UFLEX Kimyasallar Bölümünün varoluş nedenlerinden birisidir. Çok geniş bir renk aralığına (spektrum) sahip baskı mürekkepleri ve bunun yanında müşterilere gereken laminasyon kimyasalları sunmakla esnek ambalajda çalışan firmalara ihtiyaçları olan kimyasal ürünlerin çok büyük bir kısmını sağlayabilmektedir.

Tüm dünyada 60’dan fazla ülkede komple esnek ambalaj baskı çözümleri sunmaktayız. Bugün UFLEX Grubu, Hindistan’ın Noida (U.P) eyaletinde 280 dönümden büyük bir alanda faaliyet gösteren Asya’nın en büyük ve baskı sektöründe en son teknolojiye sahip kuruluşudur.

UFLEX Kimyasallar Bölümü, 6.5 Milyon $ sermayeli bir imalat tesisine sahip olup bu işletme Amerikan Color Converting Industries ve Kore’li Sunkyon Industries Ltd. ile birlikte dünyanın en büyük 500 şirketi arasında yer almaktadır. Firmanın kendi bünyesinde, Hindistan Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve akredite edilmiş bir Araştırma & Geliştirme Laboratuarı da mevcuttur.
 

DESCH İthalat,İhracat,Dış Tıcaret
© DESCH İthalat, İhracat, Dış Ticaret,Danışmanlık
Cumhuriyet Mahallesi 94 Sokak, Nar Evleri 2 Sitesi, D Blok, Daire: 1, Koyundere 35672 Menemen - Izmir - TÜRKİYE
info@desch.com.tr
Hazırlayan : DNZ WEB DİZAYN